Vitamin


Tan Özlüce Okullarının özel ders uygulamalarının adıdır.
5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz eksik oldukları alanda özel ders veya grup dersleri alırlar. Bu dersler öğrencilerin ayrıntılı frekans karneleri sonuçlarına göre ilgili öğretmenler tarafından hazırlanır ve müdür yardımcısına teslim edilir. Müdür yardımcısı hangi gün, hangi saat ve hangi özel ders yapılacaksa organizasyonu ayarlar. Dersin yapılmasıyla birlikte veliye bilgi mesajı gönderilir. Vitamin çalışmaları kurumumuzun olmazsa olmazıdır.


Akşam Dersleri: Bu dersler hafta içi salı, çarşamba, perşembe günleri 7. ve 8. sınıflarımızın zorunlu olarak gördükleri derslerdir. Öğrenciler altışarlı gruplar hâlinde 17.00-19.00 saatleri arasında Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, İngilizce, Din Kültürü ve Sosyal Bilgiler derslerini alırlar.


Bire Bir Özel Dersler: 5 ve 6. sınıf öğrencileri hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri 17.00-19.00 saatleri arasında eksik oldukları derslerden branş öğretmenleriyle bire bir çalışırlar.


Cumartesi Dersleri:5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin cumartesi günü saat 09.00-13.00 arası tamamlayıcı ders olarak gördükleri çalışmalardır. Bu uygulama 7. ve 8. sınıf öğrencileri için zorunludur.